Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę



Kontakt Salon Rumia


Godziny otwarcia:


Salon
poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 9.00 - 15.00


Adres: ul. Jana III Sobieskiego 28
84-230 Rumia


Telefon: 58 679 49 99
Fax: 58 679 49 98


e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl


Umów się:


Recepcjonistka
Marzena Socha
recepcjarumia@toyotawalder.pl

Recepcja


Marzena Socha
Marzena Socha
Recepcjonistka

e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl


Dział Handlowy


Dorota Jasińska
Dorota Jasińska
Kierownik Działu Handlowego



e-mail: dorota.jasinska@toyotawalder.pl

Ariel Lange
Ariel Lange
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: ariel.lange@toyotawalder.pl

Małgorzata Wandtke
Małgorzata Wandtke
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: malgorzata.wandtke@toyotawalder.pl

Joanna Grzenkowicz
Joanna Grzenkowicz
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: joanna.grzenkowicz@toyotawalder.pl

Kacper Malik
Kacper Malik
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: kacper.malik@toyotawalder.pl


Sprzedaż Flotowa


Błażej Czaplicki
Błażej Czaplicki
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: blazej.czaplicki@toyotawalder.pl

Tomasz Nosarzewski
Tomasz Nosarzewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

e-mail: tomasz.nosarzewski@toyotawalder.pl






Patryk Kołodziej

Patryk Kołodziej

Doradca Klienta Biznesowego

e-mail: patryk.kolodziej@toyota.gdynia.pl



Aleksander Bieliński
Aleksander Bieliński
Asystent ds. obsługi Klienta Biznesowego

e-mail: flota@toyota.gdynia.pl



Samochody Używane



Grzegorz Ciereszko
Grzegorz Ciereszko
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: grzegorz.ciereszko@toyotawalder.pl



Serwis



Jarosław Karczewski
Jarosław Karczewski
Kierownik Serwisu

e-mail: jaroslaw.karczewski@toyotawalder.pl

Mateusz Selka
Mateusz Selka
Doradca Serwisowy

e-mail: mateusz.selka@toyotawalder.pl


Mirosław Kozielski
Mirosław Kozielski
Doradca Serwisowy

e-mail: miroslaw.kozielski@toyotawalder.pl

Krystian Kwidziński
Krystian Kwidziński
Doradca Serwisowy

e-mail: krystian.kwidzinski@toyotawalder.pl



Części i Akcesoria



Witold Cirocki
Witold Cirocki
Doradca serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów

e-mail: witold.cirocki@toyotawalder.pl



Finansowanie i Ubezpieczenia



Agnieszka Myślińska
Agnieszka Myślińska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej Sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: agnieszka.myslinska@toyotawalder.pl

Emilia Socha
Emilia Socha
Spec. ds. Obsługi Finansowej sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: emilia.socha@toyotawalder.pl



Marketing



Aneta Janczewska
Aneta Janczewska
Marketing Manager

e-mail: aneta.janczewska@toyotawalder.pl



Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.