Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę



Kontakt Salon Rumia


Godziny otwarcia:


Salon
poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 9.00 - 15.00


Adres: ul. Jana III Sobieskiego 28
84-230 Rumia


Telefon: 58 679 49 99
Fax: 58 679 49 98


e-mail: recepcja@toyota.rumia.pl


Umów się:


Recepcjonistka
Marzena Socha
recepcja@toyota.rumia.pl

Recepcja


Marzena Socha
Marzena Socha
Recepcjonistka

e-mail: recepcja@toyota.rumia.pl


Dział Handlowy


Dorota Jasińska
Dorota Jasińska
Kierownik Działu Handlowego



e-mail: dorota.jasinska@toyota.rumia.pl

Ariel Lange
Ariel Lange
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: ariel.lange@toyota.rumia.pl

Małgorzata Wandtke
Małgorzata Wandtke
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: malgorzata.wandtke@toyota.rumia.pl

Ewelina Grudzień
Ewelina Grudzień
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: ewelina.grudzien@toyota.rumia.pl


Sprzedaż Flotowa


Błażej Czaplicki
Błażej Czaplicki
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: blazej.czaplicki@toyota.gdynia.pl

Tomasz Nosarzewski
Tomasz Nosarzewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

e-mail: tomasz.nosarzewski@toyota.rumia.pl


Samochody Używane


Grzegorz Ciereszko
Grzegorz Ciereszko
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: grzegorz.ciereszko@toyota.rumia.pl


Serwis


Jarosław Karczewski
Jarosław Karczewski
Kierownik Serwisu

e-mail: jaroslaw.karczewski@toyota.rumia.pl

Mateusz Selka
Mateusz Selka
Doradca Serwisowy

e-mail: mateusz.selka@toyota.rumia.pl

Mirosław Kozielski
Mirosław Kozielski
Doradca Serwisowy

e-mail: miroslaw.kozielski@toyota.rumia.pl

Joanna Grzenkowicz
Joanna Grzenkowicz
Doradca Serwisowy

e-mail: joanna.grzenkowicz@toyota.rumia.pl

Krystian Kwidziński
Krystian Kwidziński
Doradca Serwisowy

e-mail: krystian.kwidzinski@toyota.rumia.pl


Części i Akcesoria


Witold Cirocki
Witold Cirocki
Doradca serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów

e-mail: witold.cirocki@toyota.rumia.pl

Mateusz Polaszek
Mateusz Polaszek
Doradca serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów

e-mail: mateusz.polaszek@toyota.rumia.pl


Finansowanie i Ubezpieczenia


Agnieszka Myślińska
Agnieszka Myślińska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej Sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: agnieszka.myslinska@toyota.rumia.pl

Emilia Socha
Emilia Socha
Spec. ds. Obsługi Finansowej sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: emilia.socha@toyota.rumia.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.