Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąFinansowanie - oblicz ratęUmów się na przegląd



Kontakt Salon Rumia


Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 8.00-18.00
sobota: 9.00 - 15.00


Wyświetl większą mapę

 



ANRO-TRADE SP.J. EKSPORT - IMPORT
R. WALDER i T. WALDER
ul. Gdyńska 68
80-209 Chwaszczyno
NIP 589-000-74-92
REGON 002892913

RUMIA

MAŁGORZATA MACHOWSKA
Recepcjonistka

tel. 58 679-49-99
Fax. 58 679-49-98

 

 

 

RECEPCJA@TOYOTA.RUMIA.PL
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH
MAŁGORZATA WANDTKE
SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW NOWYCH
tel. (58) 679-49-59 WANDTKE@TOYOTA.RUMIA.PL
SŁAWOMIR PELLOWSKI
SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW NOWYCH
tel. (58) 679-49-72 PELLOWSKI@TOYOTA.RUMIA.PL
JAROSŁAW KAPUŚCIŃSKI
SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW NOWYCH

tel. (58) 679-49-74

 

 

 

KAPUSCINSKI@TOYOTA.RUMIA.PL
USŁUGI FINANSOWE
Agnieszka Myślińska
Specjalista d/s Obsługi
Finansowej i Ubezpieczeń
tel : (58) 679 49 56 e-mail: myslinska@toyota.rumia.pl
Katarzyna Wójcik
Specjalista d/s Obsługi
Finansowej i Ubezpieczeń

tel : (58) 679 49 57

 

 

 

e-mail: katarzyna.wojcik@toyota.rumia.pl
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Piotr Madelski
Kierownik działu
samochodów używanych
tel. 519-535-262 madelski@toyota.rumia.pl
SEWERYN OTLEWSKI
SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW NOWYCH

tel. (58) 679-49-69

 

 

 

S.OTLEWSKI@TOYOTA.RUMIA.PL
SERWIS
Jarosław Karczewski
Kierownik Serwisu
tel. 500-061-934 karczewski@toyota.rumia.pl
Łukasz Toruńczak
doradca serwisowy
tel. 509 - 735 - 200 torunczak@toyota.rumia.pl
Joanna Gulcz
doradca serwisowy
tel. 509 - 735 - 200 gulcz@toyota.rumia.pl
Mirosław Kozielski
doradca serwisowy
tel. 509 - 735 - 200 kozielski@toyota.rumia.pl
Witold Cirocki
doradca dz.części
tel. 509 - 735 - 200 cirocki@toyota.rumia.pl
Robert Sobisz
doradca dz.części
tel. 509 - 735 - 200 sobisz@toyota.rumia.pl
Mateusz Selka
asystent serwisowy
tel. 500 - 122 - 732 m.selka@toyota.rumia.pl
Dariusz Szpiganowicz
doradca serwisowy

tel. 509 - 735 - 200

 

 

szpiganowicz@toyota.rumia.pl
CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD
Błażej Kochańczyk
Kierownik serwisu
Blacharsko-Lakierniczego
tel.58 520 94 41
tel.kom. 519 535 265
kochanczyk@cls-walder.pl
Krystian Kamiński
Doradca serwisowy
ds. powypadkowych
tel.58 520 94 41
tel.kom. 519 535 264
kaminski@cls-walder.pl
Maciej Paliwoda
Doradca serwisowy
ds. powypadkowych
tel.58 520 94 41
tel.kom. 509 581 505
paliwoda@cls-walder.pl
Tomasz Szkudlarski
Doradca serwisowy
ds. powypadkowych
tel.58 520 94 41
tel.kom. 519 535 266
szkudlarski@cls-walder.pl
Artur Lewandowski
Doradca serwisowy
ds. powypadkowych
tel.58 520 94 41
tel.kom. 519 535 267
a.lewandowski@cls-walder.pl
Anna Zdybel
Specjalista ds. Rozliczeń
szkód blacharsko-lakierniczych
tel.58 520 94 41
tel.kom. 519 535 268
zdybel@cls-walder.pl
Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.