Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Kontakt Salon Rumia


Godziny otwarcia:


Salon
poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 9.00 - 15.00


Adres: ul. Jana III Sobieskiego 28
84-230 Rumia


Telefon: 58 679 49 99
Fax: 58 679 49 98


e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl


Umów się:


Recepcjonistka
Marzena Socha
recepcjarumia@toyotawalder.pl

Recepcja


Marzena Socha
Marzena Socha
Recepcjonistka

e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl


Dział Handlowy


Dorota Jasińska
Dorota Jasińska
Kierownik Działu Handlowego



e-mail: dorota.jasinska@toyotawalder.pl

Ariel Lange
Ariel Lange
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: ariel.lange@toyotawalder.pl

Małgorzata Wandtke
Małgorzata Wandtke
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: malgorzata.wandtke@toyotawalder.pl

Joanna Grzenkowicz
Joanna Grzenkowicz
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: joanna.grzenkowicz@toyotawalder.pl



Sprzedaż Flotowa


Błażej Czaplicki
Błażej Czaplicki
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: blazej.czaplicki@toyotawalder.pl

Tomasz Nosarzewski
Tomasz Nosarzewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

e-mail: tomasz.nosarzewski@toyotawalder.pl



Samochody Używane



anonim
Bartosz Sarnowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych



e-mail: bartosz.sarnowski@toyotawalder.pl
Grzegorz Ciereszko
Grzegorz Ciereszko
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: grzegorz.ciereszko@toyotawalder.pl

Łukasz Hendrych
Łukasz Hendrych
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: lukasz.hendrych@toyotawalder.pl



Serwis



Jarosław Karczewski
Jarosław Karczewski
Kierownik Serwisu

e-mail: jaroslaw.karczewski@toyotawalder.pl

Mateusz Selka
Mateusz Selka
Doradca Serwisowy

e-mail: mateusz.selka@toyotawalder.pl


Mirosław Kozielski
Mirosław Kozielski
Doradca Serwisowy

e-mail: miroslaw.kozielski@toyotawalder.pl

Krystian Kwidziński
Krystian Kwidziński
Doradca Serwisowy

e-mail: krystian.kwidzinski@toyotawalder.pl



Części i Akcesoria



Witold Cirocki
Witold Cirocki
Doradca serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów

e-mail: witold.cirocki@toyotawalder.pl



Finansowanie i Ubezpieczenia



Agnieszka Myślińska
Agnieszka Myślińska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej Sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: agnieszka.myslinska@toyotawalder.pl

Emilia Socha
Emilia Socha
Spec. ds. Obsługi Finansowej sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: emilia.socha@toyotawalder.pl



Marketing



Aneta Janczewska
Aneta Janczewska
Marketing Manager

e-mail: aneta.janczewska@toyotawalder.pl



Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia, dowiedz się więcej.

Zapewniają bezpieczeństwo na stronach Toyoty i podstawową funkcjonalność.

Ulepszają działanie usług, które oferujemy, umożliwiając analitykę, monitoring, wyświetlanie okien z kwestionariuszami i poprawę wydajności.

Umożliwiają zapamiętywanie danych logowania oraz innych wyborów dokonywanych przez użytkownika na stronie.

Pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością, zapamiętują odwiedzone strony oraz umożliwiają wyszukiwanie usług w Twojej lokalizacji. Zaznaczenie tej opcji skutkuje wyświetlaniem lepiej dopasowanych reklam na stronie Toyoty i poza nią.