Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Kontakt Salon Chwaszczyno


Godziny otwarcia:


Salon
poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 8.00 - 14.00


Adres: ul. Oliwska 58
80-209 Chwaszczyno


Telefon: 58 520 94 10
Fax: 58 520 94 11


e-mail: recepcja@toyota.gdynia.pl


Umów się:


Recepcjonistka
Małgorzata Wojtkowska
recepcja@toyota.gdynia.pl

Recepcja


Małgorzata Wojtkowska
Małgorzata Wojtkowska
Recepcjonistka

e-mail: recepcja@toyota.gdynia.pl
Angelika Głowacka
Recepcjonistka

e-mail: recepcja@toyota.gdynia.pl


Dział Handlowy


Jarosław Omelańczuk
Jarosław Omelańczuk
Kierownik Działu Handlowego

e-mail: jaroslaw.omelanczuk@toyota.gdynia.pl

Diana Giedrys
Diana Giedrys
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: diana.giedrys@toyota.gdynia.pl

Michał Bach
Michał Bach
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: michal.bach@toyota.gdynia.pl

Michał Procyk
Michał Procyk
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: michal.procyk@toyota.gdynia.pl

anonim
Marcin Mendalka
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: marcin.mendalka@toyota.gdynia.pl



Sprzedaż Flotowa



Błażej Czaplicki
Błażej Czaplicki
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: blazej.czaplicki@toyota.gdynia.pl

Tomasz Nosarzewski
Tomasz Nosarzewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

e-mail: tomasz.nosarzewski@toyota.rumia.pl




anonim
Sławomir Gałka
Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

e-mail: slawomir.galka@toyotawalder.pl



Samochody Używane



Bartosz Sarnowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych



e-mail: bartosz.sarnowski@toyotawalder.pl

Marek Siedliski
Marek Siedliski
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: marek.siedliski@toyota.gdynia.pl

Rafał Pawelec
Rafał Pawelec
Koordynator ds. odkupu samochodów używanych



e-mail: rafal.pawelec@toyota.gdynia.pl

Michał Retzlaff
Michał Retzlaff
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: michal.retzlaff@walderplus.pl

Tomasz Wawrzyniak
Tomasz Wawrzyniak
Sprzedawca samochodów używanych

e-mail: tomasz.wawrzyniak@toyotawalder.pl

Patryk Bączkiewicz
Patryk Bączkiewicz
Specjalista d/s Sprzedaży Samochodów Używanych

e-mail: patryk.baczkiewicz@toyotawalder.pl

Olaf Tomosz
Olaf Tomosz
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

e-mail: olaf.tomosz@walderplus.pl



Serwis



Robert Tuttas
Robert Tuttas
Kierownik Serwisu

e-mail: robert.tuttas@toyota.gdynia.pl

Maciej Balcerowicz
Maciej Balcerowicz
Doradca Serwisowy

e-mail: maciej.balcerowicz@toyota.gdynia.pl


Krzysztof Munch
Krzysztof Munch
Doradca Serwisowy

e-mail: krzysztof.munch@toyota.gdynia.pl

Maciej Kowalski
Maciej Kowalski
Doradca Serwisowy

e-mail: maciej.kowalski@toyota.gdynia.pl


Dariusz Szpiganowicz
Dariusz Szpiganowicz
Doradca Serwisowy

e-mail: dariusz.szpiganowicz@toyota.gdynia.pl




Części i Akcesoria



Marek Marszall
Marek Marszall
Doradca ds. części

e-mail: marek.marszall@toyota.gdynia.pl

Edmund Pyszka
Edmund Pyszka
Doradca ds. części

e-mail: edmund.pyszka@toyota.gdynia.pl


Karol Bednarczyk
Karol Bednarczyk
Doradca ds. części

e-mail: karol.bednarczyk@toyota.gdynia.pl


Krzysztof Pyszka
Krzysztof Pyszka
Doradca ds. części

e-mail: krzysztof.pyszka@toyota.gdynia.pl



Finansowanie i Ubezpieczenia



Krystyna Bieschke
Krystyna Bieschke
Spec. ds. Obsługi Finansowej i Ubezpieczeń



e-mail: krystyna.bieschke@toyota.gdynia.pl

Karina Balczyńska
Karina Balczyńska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej i Ubezpieczeń



e-mail: karina.balczynska@toyota.gdynia.pl

Małgorzata Borkowska
Małgorzata Borkowska
Specjalista d/s ubezpieczeń i finansowania



e-mail: malgorzata.borkowska@toyota.gdynia.pl



Marketing



Aneta Janczewska
Aneta Janczewska
Marketing Manager

e-mail: aneta.janczewska@toyotawalder.pl

Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK