Kontakt Salon Rumia


Godziny otwarcia:


Salon
poniedziałek-piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 8.00 - 15.00


Adres: ul. Jana III Sobieskiego 28
84-230 Rumia


Telefon: 58 679 49 99
Fax: 58 679 49 98


e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl


Umów się:


Recepcjonistki:
Angelika Stadnicka
Agnieszka Szenk
recepcjarumia@toyotawalder.pl

Recepcja




Angelika Stadnicka
Recepcjonistka

e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl

Jarosław Karczewski
Agnieszka Szenk
Recepcjonistka

e-mail: recepcjarumia@toyotawalder.pl



Dyrektor Stacji
Jarosław Karczewski
Jarosław Karczewski
Dyrektor Stacji

e-mail: jaroslaw.karczewski@toyotawalder.pl

Dział Handlowy


Adrian Frączak
Adrian Frączak
Kierownik Działu Handlowego
e-mail: adrian.fraczak@toyotawalder.pl

Joanna Grzenkowicz
Joanna Grzenkowicz
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: joanna.grzenkowicz@toyotawalder.pl

Ariel Lange
Ariel Lange
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: ariel.lange@toyotawalder.pl

Weronika Prabucka
Weronika Prabucka
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: weronika.prabucka@toyotawalder.pl

Daria Wrosz
Daria Wrosz
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: daria.wrosz@toyotawalder.pl

Karol Gudaniec
Karol Gudaniec
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Nowych



e-mail: karol.gudaniec@toyotawalder.pl

Nikola Domaradzka
Nikola Domaradzka
Asystentka

e-mail: nikola.domoradzka@toyotawalder.pl


Sprzedaż Flotowa


Błażej Czaplicki
Błażej Czaplicki
Kierownik Działu Flotowego



e-mail: blazej.czaplicki@toyota.gdynia.pl


Katarzyna Kobus - Stawicka
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: katarzyna.kobus-stawicka@toyotawalder.pl


Alicja Tomaszewska
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: alicja.tomaszewska@toyotawalder.pl


Joanna Lampkowska
Doradca Klienta Biznesowego



e-mail: joanna.lampkowska@toyotawalder.pl


Kacper Holc
Asystent działy flotowego



e-mail: kacper.holc@toyotawalder.pl



Michał Frąckowiak
Asystent działu flotowego




e-mail: michal.frackowiak@toyotawalder.pl




Samochody Dostawcze
Tomasz Nosarzewski
Tomasz Nosarzewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

e-mail: tomasz.nosarzewski@toyotawalder.pl



Samochody Używane



anonim
Bartosz Sarnowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych



e-mail: bartosz.sarnowski@toyotawalder.pl
Grzegorz Ciereszko
Grzegorz Ciereszko
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: grzegorz.ciereszko@toyotawalder.pl

Łukasz Hendrych
Łukasz Hendrych
Spec. ds. Sprzedaży Samochodów Używanych



e-mail: lukasz.hendrych@toyotawalder.pl



Serwis



Adam Śrót
Mateusz Selka

Mateusz Selka
Doradca Serwisowy

e-mail: mateusz.selka@toyotawalder.pl


Mirosław Kozielski

Mirosław Kozielski
Doradca Serwisowy

e-mail: miroslaw.kozielski@toyotawalder.pl

Krystian Kwidziński

Krystian Kwidziński
Doradca Serwisowy

e-mail: krystian.kwidzinski@toyotawalder.pl
Bastian Gatzschmann



Części i Akcesoria



Witold Cirocki
Witold Cirocki
Doradca serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów

e-mail: witold.cirocki@toyotawalder.pl

Mateusz Polaszek

Mateusz Polaszek
Doradca ds. części zamiennych

e-mail: mateusz.polaszek@toyotawalder.pl


Michał Marzysz
Doradca Serwisowy ds. części zamiennych i akcesoriów



e-mail: michal.marzysz@toyotawalder.pl



Finansowanie i Ubezpieczenia



Emilia Socha
Emilia Socha
Spec. ds. Obsługi Finansowej sprzedaży i Ubezpieczeń



e-mail: emilia.socha@toyotawalder.pl
Aleksandra Borawska
Aleksandra Borawska
Spec. ds. Obsługi Finansowej sprzedaży i Ubezpieczeń

e-mail: aleksandra.borawska@toyotawalder.pl



Marketing



Aneta Janczewska
Aneta Janczewska
Marketing Manager

e-mail: aneta.janczewska@toyotawalder.pl



Dział Telefonicznego Kontaktu z Klientem



Agata Kielch
Agata Kielch
Doradca Klienta

e-mail: agata.kielch@toyotawalder.pl
Anna Selau
Anna Selau
Doradca Klienta

e-mail: anna.selau@toyotawalder.pl