1. Nowe samochody
 2. Zalety

PROACE CITY Active

Furgon Standard pojedyncze drzwi boczne

Toyota Proace City
EWP Solid White

Cena od

121524.0

Silnik

1.2 D-4T 110 KM benzyna

Napęd

4X2

Rata KINTO ONE dla firmy już od

1 509 zł NETTO/MC

Toyota Proace City

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
121524.0
(brutto)
6.8 litry/a

Średnie zużycie paliwa

110 KM

Moc maksymalna

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota PROACE CITY. 
Zobacz widok 360°.

 • Styl

  Zwrotność wagi lekkiej, moc wagi ciężkiej.

  Wszechstronny PROACE CITY idealnie odpowiada potrzebom Twojej firmy. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – Standard i Long. Pojemność przestrzeni ładunkowej może wynosić od 3,3 m³ do 4,4 m³ (w zależności od wybranej wersji). Pojazd w wersji Furgon Brygadowy Active jest wyposażony w składaną na płasko ławkę w drugim rzędzie i otwierany właz w przegrodzie umożliwiający przewóz dłuższych przedmiotów.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

  Toyota PROACE CITY oferuje kilka benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych do wyboru rozwijających moc od 75 do 130 KM i współpracujących z pięcio- lub sześciobiegowymi przekładniami manualnymi lub z ośmiobiegowym automatem. Jednostki te charakteryzują się najniższym w klasie poziomem emisji CO₂ i zużyciem paliwa, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

 • Więcej miejsca, gdy tego potrzebujesz

  PROACE CITY oferuje niezbędną w biznesie elastyczność, a także możliwość aranżacji wnętrza i dostosowania go do własnych potrzeb. Opcjonalny system Smart Cargo zwiększa całkowitą długość ładunku nawet o 1,3 m i objętość o 0,4 m³.

 • Wysoki standard bezpieczeństwa

  W zależności od wersji Twoja Toyota PROACE CITY może być wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), Układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości (RSA), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) i aktywny tempomat (ACC).

Pełen ekran Zamknij